Airmax Internet Opinie

Internet AirMAX to solidny usługodawca internetowy, który od wielu lat wyraźnie umacnia swoją pozycję na rodzimym rynku usług telekomunikacyjnych. Swoje rozwiązania kieruje zwłaszcza do przedsiębiorców i spółek kapitałowych, a także do organów administracji państwowej, urzędów i instytucji oraz wszystkich innych grup podmiotów gospodarczych spodziewających się systemów telekomunikacyjnych na doskonałym, międzynarodowym poziomie. Rozmiar podmiotu gospodarczego, położenie ani to, czym się zajmuje nie są istotne. Dla każdego wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, adaptowalne rozwiązania, które opcjonalnie dostosowujemy do zachowań komunikacyjnych odbiorcy.

Naszym celem jest zagwarantowanie usługobiorcom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i 100-procentowej efektywności pracy usług teleinformatycznych. Aby tak się stało zainwestowaliśmy w nowej generacji system monitoringu, który wspierany jest przez ekipę wybitnych, polskich inżynierów oraz znakomicie wyszkolonych pracowników serwisowych. Stale utrzymującą się stabilność systemu AirMAX Internet gwarantują szczegółowo zaprojektowane procedury bezpieczeństwa. Współpracujące z nami data centres są gotowe na wszelkie sytuacje, dlatego możemy działać bez zwłoki oraz efektywnie zapobiegać wypadkom.

Zapewniamy wszystkie, niezbędne rozwiązania: Internet wraz z pakietem usług, wynajem łączy, usługi głosowe oraz usługi hostingowe. Oferujemy też możliwość umieszczenia firmowych zasobów IT w naszym centrum danych.

W przypadku ewentualnych pytań, usługobiorcy mogą zawsze liczyć na pomoc teamu technicznego, który mówi nietechnicznym językiem. Mają gwarancję, że rozmawiają z fizycznymi technikami, a nie z wirtualnym konsultantem.

Zachęcamy do rozmowy z opiekunem klienta AirMAX Internet. Nasi eksperci z chęcią opowiedzą Ci o naszych flagowych i najnowszych rozwiązaniach oraz ułożą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i charakteru prowadzonej działalności. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą na niezwykle szybki i superstabilny Internet światłowodowy Wrocław. To szeroko konfigurowalne rozwiązanie, dostarczane także w pozostałych miastach i miasteczkach województwa dolnośląskiego.

  • Nie wymagamy podpisywania umowy przed wdrożeniem – do każdego łącza AirMAX Internet uruchamiamy nieodpłatny, 14-dniowy okres testowy, rzecz jasna bez zobowiązań.
  • Oferujemy pełne pokrycie zasięgiem usług – korzystasz z wszystkich nawet w najbardziej kłopotliwych pod względem zasięgu lokalizacjach.
  • Oferujemy niemal natychmiastowe podłączenie do jakiegokolwiek pokoju i obiektu.
  • Oferujemy pełne wsparcie pomocy technicznej - od momentu złożenia zamówienia, przez proces podłączenia, aż po eksploatację rozwiązania. Możesz pisać, pytać o cokolwiek, na pewno uzyskasz odpowiedź.
  • Oferujemy bezkonkurencyjne transfery 10 Gb lub większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe. Oferujemy także bardzo niski ping w kraju, państwach unijnych, Ameryce i w reszcie globu.
  • Oferujemy ciągłą stabilność i dostępność naszych usług internetowych, dzięki światowym standardom SLA - umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.7/5.0 - ilość ocen: 1848

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc chyba mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości, czyli w porządku. Polecam."

Weronika / 2022-11-17

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Czesław / 2022-11-09

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Albert / 2022-11-04

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy UPC to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu."

Czesława / 2022-10-28

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Lidia / 2022-10-23

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Eugeniusz / 2022-10-17

"Minęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Aleksander / 2022-10-05

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Michalina / 2022-09-28

"Jakość bez porównania z wielkimi operatorami internetu w Polsce. Naprawdę! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i udzielają zdalnego wsparcia, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Mateusz / 2022-09-20

"Wcześniej miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak bywały dni, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, więc mogę już wystawić ocenę. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Halina / 2022-09-17

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Dlatego ostatecznie mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. W 100% polecam. Internet jest ultra szybki. Odnośnie kosztów, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z infolinii!"

Paula / 2022-09-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po paru godzinach przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Julita / 2022-09-04

"Nie przypominam sobie teraz, w jakim miejscu pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpisał. Następnego dnia odebrałem od kuriera zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że firma Airmax dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Przemysław / 2022-08-26

"Z Internetem Airmax mam styczność już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nic się nie działo, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam."

Rafał / 2022-08-20

"Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach obecnych. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu."

Leokadia / 2022-08-12

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Jan / 2022-08-05

"Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – ok. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam."

Hanna / 2022-07-31

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Nina / 2022-07-19

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i gotowe. Wszystko działa bezproblemowo, nie ma zacięć. Super zalecono mi wybrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Bartłomiej / 2022-07-18

"Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Karol / 2022-07-07

"Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Janina / 2022-06-30

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu w kraju. Wiem, co mówię! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Tomasz / 2022-06-27

"W przeszłości miałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych w naszym kraju operatorów. Nie było tragedii, jednak czasem dochodziło do tego, że w trakcie warsztatów online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby się nie zacinało. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i małych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od sześciu miesięcy, w związku z tym mogę już skomentować. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można dać 6 "

Wojciech / 2022-06-16

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie od zdalnego serwisu!"

Norbert / 2022-06-09

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, w jakim miejscu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Następnego dnia Airmax przesłał mi zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Sonia / 2022-05-31

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Oczywiście polecam!"

Beata / 2022-05-29

"Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli ok. Oczywiście polecam."

Michalina / 2022-05-21

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie oobecnym. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Cyprian / 2022-05-10

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Fryderyk / 2022-05-07

"Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić."

Agata / 2022-04-26

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Patryk / 2022-04-19

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu."

Iwona / 2022-04-13

"To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Sylwester / 2022-04-09

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Monika / 2022-04-01

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Słowo honoru! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i , gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Laura / 2022-03-23

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najpopularniejszych w naszym kraju dostawców. Nie było bardzo źle, ale zdarzały się dni, że podczas zajęć online lub oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby wszystko normalnie działało. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam od nich Internet od niespełna roku, a więc mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Marta / 2022-03-16

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc ostatecznie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z infolinii!"

Rudolf / 2022-03-11

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca zadzwonił. Po 24h wręczono mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również sporo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Naturalnie polecam!"

Nikola / 2022-03-04

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Tamara / 2022-02-28

"Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić."

Karolina / 2022-02-15

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie oobecnym. Światłowód wdrożono szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Michalina / 2022-02-12

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Paula / 2022-02-06

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Witold / 2022-01-30

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Martyna / 2022-01-24

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Bolesław / 2022-01-17

"To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Edyta / 2022-01-08

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Emanuel / 2022-01-01

"Bez porównania z dominującymi operatorami internetu na polskim rynku. Serio! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i odbierają telefony, gdy coś się dzieje. W mojej opinii dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Julita / 2021-12-23

"Do niedawna korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce dostawców. Nie było beznadziejnie, ale często zdarzało się, że podczas kursów online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od dużych i mniejszych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od 5 czy 6 miesięcy, więc chyba mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Olga / 2021-12-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po przeczytaniu opinii użytkowników zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z infolinii!"

Leon / 2021-12-08

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego miałem już u siebie pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje także szeroką gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Grażyna / 2021-12-04

"Nie pamiętam już, na jakiej stronie po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Po 24h wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Stanisława / 2021-11-27

"Z usługą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Niezawodność 100%, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam."

Antonina / 2021-11-16

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano sprawnie - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna obsługa. Oczywiście polecam."

Piotr / 2021-11-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno łącze, jak i samą firmę."

Aldona / 2021-11-03

"Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Kazimiera / 2021-10-26

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax."

Henryk / 2021-10-19

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu."

Daniel / 2021-10-15

"To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Marlena / 2021-10-08

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Wojciech / 2021-09-30

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na polskim rynku. Słowo honoru! U tego dostawcy z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują internet do konkretnych wymogów klienta oraz , gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Monika / 2021-09-21

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najpopularniejszych w naszym kraju dostawców. Nie było bardzo źle, ale dochodziło do tego, że podczas zajęć online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby wszystko normalnie działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam od nich Internet od jakichś 5-6 miesięcy, więc mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5 gwiazdek. Żałuję, że nie można dać 6 "

Franciszka / 2021-09-17

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Więc po długich poszukiwaniach wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. W kwestii opłat, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z biura obsługi klienta!"

Kajetan / 2021-09-08

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Marian / 2021-09-03

"Nie pamiętam już, na jakim portalu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty oddzwonił. Po kilkunastu godzinach dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój operator dostarcza również cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Halina / 2021-08-24

"Z usługą Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić."

Janina / 2021-08-20

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam."

Paweł / 2021-08-13

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax."

Adolf / 2021-08-04

"Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Herbert / 2021-07-27

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Tomasz / 2021-07-23

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Jolanta / 2021-07-14

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają szybko. Jesteśmy sporą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Klaudia / 2021-07-07

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Szymon / 2021-07-05

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu w kraju. A mam porównanie! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i nie zawodzą, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Józef / 2021-06-26

"Do niedawna miałem Internet od jednego z wiodących w naszym kraju operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie kursów online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby nie przerywało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i mniejszych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Dostarczają mi Internet od ponad roku, w związku z tym mogę już ocenić. Ode mnie komplet gwiazdek. Żałuję, że nie można dać 6 "

Oliwia / 2021-06-21

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach postawiłam na dostawcę Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Co do wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie odbierające telefon!"

Karina / 2021-06-13

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to wiem, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach handlowiec zadzwonił. Po 24h przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Waldemar / 2021-06-06

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Nie minęła nawet doba, a dotarł do mnie zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Dominika / 2021-05-30

"Z usługą Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić."

Magdalena / 2021-05-18

"Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Śmiało mogę polecić."

Wiesław / 2021-05-12

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak i Airmax jako firmę."

Andrzej / 2021-05-06

"Idealny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Maciej / 2021-04-30

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Janusz / 2021-04-20

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Renata / 2021-04-19

"Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Grzegorz / 2021-04-10

"Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Berenika / 2021-04-04

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Serio! W Airmax z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb klienta i odbierają telefony, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Kleopatra / 2021-03-24

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju operatorów. Nie było większych problemów, jednak czasami dochodziło do tego, że w trakcie meetingów online lub oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od 6 mc, a więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Ode mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Klaudiusz / 2021-03-19

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, w szczególności polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet spełnia wszelkie wymagania. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki pracujące w dziale technicznym!"

Nina / 2021-03-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach odebrałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Maciej / 2021-03-07

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z BOK-a oddzwonił. Następnego dnia przesłano mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Bartosz / 2021-02-25

"Z firmą Airmax jestem związany już od kilku lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - stabilnym poziomie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania Internetu, czyli rewelacja. Oczywiście polecam."

Felicja / 2021-02-18

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Amanda / 2021-02-09

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Oskar / 2021-02-04

"Sprawdzony operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście dział serwisu Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Karol / 2021-01-29

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Sabina / 2021-01-19

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Aleksy / 2021-01-14

"Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam."

Bogdan / 2021-01-08

"Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z miłą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Polecam."

Blanka / 2020-12-30

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na naszym rynku. Wiem, co mówię! U tego dostawcy z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują internet do konkretnych wymogów klienta oraz szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Sławomir / 2020-12-26

"Do niedawna zamawiałem Internet od jednego z wiodących na rynku dostawców. Nie było beznadziejnie, ale często zdarzało się, że podczas kursów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby nie przerywało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje dużych i mniejszych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Dostarczają mi Internet od jakiegoś roku, dlatego mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie 5*. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Felicja / 2020-12-17

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po przeanalizowaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I był to strzał w dziesiątkę. Internet działa idealnie. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki odbierające telefon!"

Emilia / 2020-12-11

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wysłałem formularz i jakoś wieczorem ktoś kumaty oddzwonił. Następnego dnia dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś prowadzi swój biznes, to w mojej opinii jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Józef / 2020-12-07

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wysłałem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy oddzwonił. Następnego dnia dostałem zestaw testowy. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z szybkości Internetu. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że mój operator ma w ofercie również bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozkręca swój biznes, to w mojej opinii jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Hubert / 2020-11-28

"Z usługą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi, czyli bez uwag. Oczywiście polecam."

Sebastian / 2020-11-18

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Aneta / 2020-11-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Nikola / 2020-11-05

"Profesjonalny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – ok. Mam limit 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax niezwłocznie sprawdził nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam."

Bernadeta / 2020-11-02

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax."

Andżelika / 2020-10-25

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pokoju."

Gustaw / 2020-10-16

"Minęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Ani razu nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Konrad / 2020-10-11

"Od początku spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Śmiało mogę polecić."

Róża / 2020-09-30

"Parametry bez porównania z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Słowo! Tutaj z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują usługę do konkretnych wymagań usługobiorcy oraz błyskawicznie reagują, gdy masz z czymś problem. Sądzę, że właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Berenika / 2020-09-23

"Do niedawna korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce dostawców. Nie było beznadziejnie, ale czasem dochodziło do tego, że podczas kursów online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od dużych i mniejszych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od sześciu miesięcy, a więc mogę już skomentować. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Adelajda / 2020-09-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie udzielające pomocy technicznej!"

Tamara / 2020-09-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dostałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Maja / 2020-09-05

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój dostawca oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Teresa / 2020-08-28

"Z usługą Airmax jestem związany już od niespełna 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Zero awarii, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli jak najbardziej ok. Polecam każdemu."

Irena / 2020-08-21

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Maria / 2020-08-17

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Wioletta / 2020-08-08

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował łącza. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu."

Wiesława / 2020-08-03

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Lucjan / 2020-07-27

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu."

Przemysław / 2020-07-14

"Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Wacław / 2020-07-09

"Od początku współpracy Airmax zaskakuje mnie bezproblemową i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Liliana / 2020-07-05

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z najpopularniejszymi operatorami internetu w naszym kraju. Słowo daję! U tego operatora z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań użytkownika i nie zostawiają cię na lodzie, gdy zdarzy się jakaś awaria. Moim skromnym zdaniem dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Katarzyna / 2020-06-24

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale dochodziło do tego, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od niespełna roku, a więc mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Patryk / 2020-06-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, zwłaszcza polskie. Więc po długich poszukiwaniach postawiłam na dostawcę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Odnośnie opłat, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam cudowne konsultantki z biura obsługi klienta!"

Lucjan / 2020-06-13

"Nie przypominam sobie teraz, w jakim miejscu pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Następnego dnia przesłano mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że firma Airmax dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Luiza / 2020-06-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przesłano mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Maja / 2020-06-01

"Z Internetem Airmax jestem związany już od 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli ok. Ja polecam."

Marianna / 2020-05-19

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Mariusz / 2020-05-18

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Leokadia / 2020-05-08

"Zaufany dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Magdalena / 2020-05-01

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Oliwia / 2020-04-27

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Remigiusz / 2020-04-20

"To już kilka miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiamy."

Bogumił / 2020-04-09

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Marlena / 2020-04-01

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu na polskim rynku. Serio! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i odbierają telefony, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Nina / 2020-03-24

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale czasami zdarzało się, że podczas pracy online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od 5 czy 6 miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić wiarygodną opinię. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Patrycja / 2020-03-19

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, szczególnie polskie. Więc po sprawdzeniu możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Co do kosztów, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme panie udzielające pomocy technicznej!"

Tomasz / 2020-03-16

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Kamila / 2020-03-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Nie minęła nawet doba, a przesłano mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Zenon / 2020-02-25

"Z usługami Airmax mam styczność już od kilku lat, więc uważam, że mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie licząc wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do działania Internetu, czyli spoko. Ja polecam."

Cezary / 2020-02-23

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i rzetelna ekipa techniczna. Oczywiście polecam."

Zyta / 2020-02-12

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Marcin / 2020-02-06

"Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy UPC to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Czesława / 2020-01-28

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Tamara / 2020-01-21

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Izabela / 2020-01-19

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają szybko. Jesteśmy sporą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Judyta / 2020-01-12

"Od początku spotykam się z bezproblemową i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Nic tylko polecać."

Michalina / 2020-01-02

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu w naszym kraju. Serio! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i odbierają telefony, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Diana / 2019-12-27

"Do tej pory zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku operatorów. Nie było źle, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie spotkań online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty rozmaitych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od 6 miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić opinię. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Łucja / 2019-12-17

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po przeczytaniu opinii użytkowników postawiłam na dostawcę Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Odnośnie wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki od zdalnego serwisu!"

Mikołaj / 2019-12-15

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, w jakim miejscu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wysłałem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Następnego dnia dostałem zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozkręca swój biznes, to w mojej opinii jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Marzena / 2019-12-05

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i w ciągu kilku godzin ktoś z Airmax zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego odebrałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax ma w ofercie również dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Gustaw / 2019-11-27

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli uczciwie uważam. Polecam."

Felicja / 2019-11-24

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Wiesław / 2019-11-13

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Kornelia / 2019-11-06

"Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić."

Karol / 2019-11-01

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Filip / 2019-10-28

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Tomasz / 2019-10-15

"To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają szybko. Jesteśmy sporą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Dawid / 2019-10-13

"Od pierwszego dnia firma zaskakuje nas przyjazną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Bolesław / 2019-10-06

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z wielkimi operatorami internetu w naszym kraju. Słowo przedsiębiorcy! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Oliwia / 2019-09-30

"Przez ostatnie lata zamawiałem Internet od jednego z najpopularniejszych na rynku operatorów. Nie było bardzo źle, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie zajęć online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby wszystko normalnie działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam od nich Internet od 6 miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5 gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Arkadiusz / 2019-09-17

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Więc po przemyśleniu wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet śmiga. Odnośnie opłat, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam cudowne konsultantki od zdalnego serwisu!"

Franciszka / 2019-09-11

"Nie kojarzę za bardzo, w jakim miejscu pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Następnego dnia Airmax przesłał mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że Airmax ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Sabina / 2019-09-07

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i zaraz handlowiec zadzwonił. Po 24h przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Marek / 2019-08-27

"Z firmą Airmax jestem związany już od niespełna 4 lat, więc myślę, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - niezmiennym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Zero awarii, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do szybkości działania, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam."

Karina / 2019-08-21

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Luiza / 2019-08-13

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Nikola / 2019-08-08

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu."

Stefania / 2019-08-02

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Ferdynand / 2019-07-23

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Bartłomiej / 2019-07-16

"Upłynęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Katarzyna / 2019-07-10

"Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Maksymilian / 2019-07-03

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu w Polsce. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i reagują niezwłocznie, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Małgorzata / 2019-07-01

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od 6 miesięcy, więc mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5-tka. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Blanka / 2019-06-24

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wspierać małe biznesy, głównie polskie. Więc po sprawdzeniu możliwości mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety udzielające pomocy technicznej!"

Agata / 2019-06-17

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant zadzwonił. Po 24h otrzymałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś otwiera swoją firmę, to moim zdaniem jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Michał / 2019-06-10

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpisał. Nie minęła nawet doba, a dostałem pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także bogatą gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Mariola / 2019-05-30

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi, czyli bez uwag. Polecam."

Czesław / 2019-05-27

"Dzięki Internetowi Airmax posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa. Ja polecam."

Stefan / 2019-05-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Bożena / 2019-05-13

"Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak zespół wsparcia Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Ewa / 2019-05-02

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Borys / 2019-04-24

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Adela / 2019-04-17

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Jolanta / 2019-04-12

"Od momentu zawarcia umowy mam zawsze do czynienia z zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Ireneusz / 2019-04-02

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu na polskim rynku. Daję słowo! U tego operatora z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań klienta oraz udzielają pomocy przez telefon, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem właśnie w taki sposób powinien działać dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Patrycja / 2019-03-28

"W przeszłości miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie warsztatów online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u dużych i małych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od ponad roku, więc mogę już mieć wyrobione zdanie. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Bartłomiej / 2019-03-20

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, szczególnie polskie. Więc po dokładnym rozpoznaniu rynku postawiłam na dostawcę Airmax. Nie żałuję. Internet działa bez zarzutu. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety z infolinii!"

Marian / 2019-03-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Katarzyna / 2019-03-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a odebrałem pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Krzysztof / 2019-03-02

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam."

Kleopatra / 2019-02-23

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Usługę wykonano błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Przemysław / 2019-02-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Lucjan / 2019-02-05

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział techniczny Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Władysław / 2019-01-29

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Kamila / 2019-01-23

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pomieszczeniu."

Bernard / 2019-01-16

"To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez zacięcia. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Edward / 2019-01-12

"Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Aneta / 2019-01-03

"Bez porównania z dominującymi operatorami internetu na polskim rynku. Wierzcie lub nie! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Laura / 2018-12-27

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce operatorów. Nie było tragedii, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie warsztatów online czy oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad roku, więc mogę już mieć wyrobione zdanie. Ode mnie 5-tka. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Ewelina / 2018-12-23

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Dlatego finalnie postawiłam na dostawcę Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet jest ultra szybki. Odnośnie opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki z BOK-a!"

Zenon / 2018-12-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach wręczono mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Maksymilian / 2018-12-10

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax zadzwonił. Po 24h odebrałem pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Artur / 2018-11-28

"Z firmą Airmax jestem związany już od ponad 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Polecam."

Borys / 2018-11-25

"Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w w XXI wieku. Światłowód wdrożono szybciutko - bez zbędnego okablowania i prac budowlanych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Wiktor / 2018-11-19

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Bogumił / 2018-11-08

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Liliana / 2018-11-02

"Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Aleksy / 2018-10-24

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach."

Agata / 2018-10-19

"Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Paulina / 2018-10-12

"Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z komunikatywną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Nic tylko polecać."

Ferdynand / 2018-10-08

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z dużymi dostawcami internetu na naszym rynku. A mam porównanie! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują internet do konkretnych wymogów usługobiorcy oraz nie zawodzą, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie właśnie taką jakość powinien zapewniać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest jak najbardziej ok. Bardzo polecam!"

Kazimiera / 2018-10-01

"Przez ostatnie lata zamawiałem Internet od jednego z najpopularniejszych na rynku operatorów. Nie było bardzo źle, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie zajęć online albo oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby wszystko normalnie działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Przeanalizowałem warunki u największych i lokalnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam od nich Internet od ponad roku, więc chyba mogę już mieć wyrobione zdanie. Ode mnie 5-tka. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Marzena / 2018-09-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po przemyśleniu postawiłam na dostawcę Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnego serwisu!"

Wioletta / 2018-09-16

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po 24h Airmax przesłał mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również sporo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Julita / 2018-09-10

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpisał. Po 24h wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Konrad / 2018-09-02

"Z firmą Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu określona w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie wliczając awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić."

Agata / 2018-08-24

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Bronisław / 2018-08-20

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Iwona / 2018-08-13

"Idealny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Marek / 2018-08-02

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Elwira / 2018-07-26

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Ilona / 2018-07-22

"Minęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Włodzimierz / 2018-07-10

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Adelajda / 2018-07-04

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Serio! W Airmax z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb klienta i odbierają telefony, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Irmina / 2018-06-26

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju dostawców. Nie było większych problemów, ale czasami dochodziło do tego, że podczas meetingów online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet mobilny, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od 6 mc, więc chyba mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można dać 6 "

Adrian / 2018-06-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, zwłaszcza polskie. Dlatego po analizie ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Co do opłat, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne panie od zdalnej pomocy!"

Paulina / 2018-06-17

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Krystian / 2018-06-07

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego przesłano mi zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozkręca DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Bartłomiej / 2018-06-04

"Z usługami Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam."

Marlena / 2018-05-27

"Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna pomoc techniczna. Ja polecam."

Amelia / 2018-05-17

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Ewelina / 2018-05-10

"Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Lidia / 2018-05-02

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Olaf / 2018-04-25

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach."

Emanuel / 2018-04-19

"To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Mateusz / 2018-04-16

"Od początku spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Śmiało mogę polecić."

Agata / 2018-04-09

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu w Polsce. Wiem, co mówię! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i szybko reagują, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Wiesława / 2018-03-28

"Wcześniej miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak bywały dni, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet mobilny, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, więc chyba mogę już wystawić ocenę. Ode mnie 5 gwiazdek. Żałuję, że nie można dać 6 "

Otylia / 2018-03-24

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z biura obsługi klienta!"

Jacek / 2018-03-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój dostawca oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Małgorzata / 2018-03-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i po paru godzinach doradca odpisał. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Bronisław / 2018-02-27

"Z usługą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli spoko. Śmiało mogę polecić."

Henryk / 2018-02-22

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Światłowód wdrożono zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Jolanta / 2018-02-13

"Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax."

Sławomir / 2018-02-07

"Godny zaufania dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – rewelacja. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Marlena / 2018-01-30

"Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Airmax Internet już od 4 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Julia / 2018-01-28

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Lech / 2018-01-20

"Upłynęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Zenon / 2018-01-09

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Aneta / 2018-01-03

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu w naszym kraju. Naprawdę! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i udzielają zdalnego wsparcia, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Wojciech / 2017-12-31

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak od czasu do czasu zdarzało się, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od przeszło 6 miesięcy, więc mogę już ocenić. Ode mnie 5-tka. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Karolina / 2017-12-24

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, przede wszystkim polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I był to strzał w dziesiątkę. Internet działa idealnie. Co do opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie od zdalnej pomocy!"

Maria / 2017-12-14

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wysłałem formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel handlowy oddzwonił. Następnego dnia dostałem zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również bogatą gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozkręca swój biznes, to w mojej opinii jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Emilia / 2017-12-07

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Ada / 2017-12-03

"Z usługami Airmax mam styczność już od 2 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - stabilnym poziomie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania Internetu, czyli w porządku. Oczywiście polecam."

Kamil / 2017-11-25

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasach obecnych. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Jowita / 2017-11-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Herbert / 2017-11-13

"Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam."

Alicja / 2017-11-06

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax."

Natasza / 2017-10-28

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Andżelika / 2017-10-19

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają bezproblemowo. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Ludmiła / 2017-10-13

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Artur / 2017-10-03

"Jakość usług bez porównania z dominującymi operatorami internetu w Polsce. Słowo przedsiębiorcy! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i pozostają do dyspozycji, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Róża / 2017-10-01

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z czołowych na rynku operatorów. Nie było najgorzej, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online albo oglądania seriali na VOD musiałem przełączać się na Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w takim razie płacę firmie od internetu wi-fi. Przeanalizowałem warunki u mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam od przeszło roku, więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można ocenić na 6 "

Zygmunt / 2017-09-21

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po analizie ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Zdecydowaniem polecam. Internet to prawdziwy demon prędkości. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie odbierające telefon!"

Filip / 2017-09-18

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a odebrałem zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Hubert / 2017-09-05

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a kurier przywiózł mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera działalność gospodarczą, to według mnie jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Lucjan / 2017-09-04

"Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli bez uwag. Polecam każdemu."

Filip / 2017-08-22

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Zygmunt / 2017-08-18

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Diana / 2017-08-12

"Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam."

Karina / 2017-08-07

"Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Dominika / 2017-07-30

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pokoju."

Karol / 2017-07-24

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest niezawodny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Katarzyna / 2017-07-12

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Olaf / 2017-07-06

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu na polskim rynku. Możecie mi wierzyć! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Przemysław / 2017-07-01

"W ostatnich latach zamawiałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych na rynku dostawców. Nie było większych problemów, ale czasami dochodziło do tego, że podczas meetingów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Jestem klientem Airmax od 6 mc, a więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Wojciech / 2017-06-20

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po głębszej analizie możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Odnośnie wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki pracujące w dziale technicznym!"

Remigiusz / 2017-06-13

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Wypełniłem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach odebrałem pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Helena / 2017-06-11

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i zaraz handlowiec oddzwonił. Następnego dnia przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozkręca DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Łukasz / 2017-06-03

"Z Internetem Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę spoko. Ja polecam."

Adrianna / 2017-05-23

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Oskar / 2017-05-19

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Ludmiła / 2017-05-15

"Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niezwłocznie zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował transmisję. Posiadając wcześniej internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam."

Regina / 2017-05-07

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Joachim / 2017-04-29

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Sławomir / 2017-04-18

"Minęło już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Amanda / 2017-04-14

"Od początku Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bardzo dobrze i bardzo szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam."

Dagmara / 2017-04-06

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dominującymi operatorami internetu na polskim rynku. A mam porównanie! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i nie zawodzą, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Julita / 2017-04-02

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najpopularniejszych w naszym kraju dostawców. Nie było bardzo źle, ale zdarzały się dni, że podczas zajęć online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet z telefonu, żeby wszystko normalnie działało. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam od nich Internet od niespełna roku, dlatego mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie 5 gwiazdek. Szkoda, że nie można dać 6 "

Igor / 2017-03-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego finalnie postawiłam na dostawcę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnego serwisu!"

Emanuel / 2017-03-20

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Następnego dnia wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swój biznes, to w mojej opinii jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Felicja / 2017-03-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przesłano mi zestaw do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Antonina / 2017-03-03

"Z usługami Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli ok. Polecam każdemu."

Hilary / 2017-02-25

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w czasach obecnych. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Wioletta / 2017-02-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Radosław / 2017-02-08

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam."

Lucjan / 2017-02-04

"Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax."

Marcelina / 2017-01-26

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Weronika / 2017-01-21

"Minęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Marcelina / 2017-01-10

"Od pierwszego dnia firma Airmax zaskakuje empatyczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa bez zastrzeżeń i bardzo szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Po prostu muszę polecić."

Anastazja / 2017-01-09

"Jakość bez porównania z największymi dostawcami internetu w naszym kraju. Naprawdę! U tego operatora z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań klienta oraz udzielają zdalnego wsparcia, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Marta / 2017-01-02

"Przez lata korzystałem z Internetu od jednego z głównych w Polsce dostawców. Nie było tragicznie, ale bywały dni, że podczas szkoleń online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam w domu ich Internet od kilku miesięcy, więc chyba mogę już wystawić ocenę. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Dagmara / 2016-12-23

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po porównaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I była to trafna decyzja. Internet idealnie sprawdza się w codziennej działalności. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Herbert / 2016-12-15

"Nie kojarzę za bardzo, w jakim miejscu pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax zadzwonił. Następnego dnia kurier przywiózł mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że Airmax ma w ofercie również szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Emilia / 2016-12-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Skontaktowałem się przez formularz i po paru godzinach ktoś z obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach miałem już u siebie pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Radosław / 2016-11-29

"Z Internetem Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli bez uwag. Oczywiście polecam."

Cezary / 2016-11-28

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Ewelina / 2016-11-21

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Feliks / 2016-11-11

"Godny zaufania dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam."

Patrycja / 2016-11-02

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia wystąpiły może kilka razy i trwały chwilę. Prędkość stała. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługi Airmax."

Rudolf / 2016-10-30

"Korzystam z usług Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Marceli / 2016-10-20

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Leokadia / 2016-10-17

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Arkadiusz / 2016-10-06

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z największymi dostawcami internetu w naszym kraju. Słowo! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz błyskawicznie reagują, gdy masz problem. Moim zdaniem właśnie tak powinien działać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Amelia / 2016-09-27

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju dostawców. Nie było większych problemów, ale bywały okresy, że podczas meetingów online lub oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od około roku, a więc mogę już ocenić usługę. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Dominik / 2016-09-24

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po przeanalizowaniu różnych ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z infolinii!"

Feliks / 2016-09-14

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po paru godzinach pracownik Airmax odpisał. Po kilkunastu godzinach odebrałem od kuriera pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Sonia / 2016-09-09

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Donald / 2016-08-31

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania Internetu, czyli bez zastrzeżeń. Oczywiście polecam."

Eugenia / 2016-08-25

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano błyskawicznie - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Marcelina / 2016-08-20

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Martyna / 2016-08-14

"Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transmisję. Posiadając wcześniej internet w domu z Orange to niebo a ziemia. Polecam."

Andrzej / 2016-08-07

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Jowita / 2016-08-01

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Karol / 2016-07-20

"Upłynęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają bezproblemowo. Jesteśmy dużą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Berenika / 2016-07-18

"Od początku współpracy firma Airmax zaskakuje bezproblemową i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Tomasz / 2016-07-07

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu na polskim rynku. Wierzcie lub nie! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Leszek / 2016-07-01

"W przeszłości miałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych w naszym kraju dostawców. Nie było tragedii, ale czasem dochodziło do tego, że podczas warsztatów online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby się nie zacinało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u dużych i małych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od sześciu miesięcy, więc mogę już skomentować. Dla mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Magdalena / 2016-06-21

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki udzielające pomocy technicznej!"

Jan / 2016-06-20

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego przesłano mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś otwiera mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Michalina / 2016-06-09

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i po jakiejś godzinie doradca zadzwonił. Po 24h wręczono mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Olaf / 2016-06-06

"Z Internetem Airmax jestem związany już od niespełna 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli jak najbardziej ok. Ja polecam."

Adrianna / 2016-05-28

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Maciej / 2016-05-17

"Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax."

Janina / 2016-05-14

"Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Kazimiera / 2016-05-04

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od niespełna 4 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Hubert / 2016-04-30

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu."

Daria / 2016-04-19

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Milena / 2016-04-17

"Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Usługa działa bez problemu i odpowiednio szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Lucyna / 2016-04-08

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Słowo przedsiębiorcy! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i pozostają do dyspozycji, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Joachim / 2016-03-29

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju operatorów. Nie było tragicznie, jednak od czasu do czasu zdarzało się, że w trakcie szkoleń online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od przeszło 6 miesięcy, a więc mogę już ocenić. Ode mnie 5 z plusem. Bo nie można dać 6 "

Dionizy / 2016-03-23

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, zwłaszcza polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Co do opłat, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne panie udzielające pomocy technicznej!"

Czesław / 2016-03-15

"Nie pamiętam już, na jakiej stronie po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Wypełniłem formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax oddzwonił. Po 24h odebrałem od kuriera pakiet do testów. Po 14 dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że mój operator oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozwija swoją firmę, to moim zdaniem jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Edward / 2016-03-12

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach miałem już u siebie zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Krystyna / 2016-03-05

"Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić."

Pamela / 2016-02-24

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w w XXI wieku. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu."

Jan / 2016-02-21

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również samą firmę."

Dominika / 2016-02-13

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Paweł / 2016-02-05

"Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Barbara / 2016-01-26

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu."

Bronisław / 2016-01-24

"To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Eliza / 2016-01-18

"Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bez problemu i zaskakująco szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Tomasz / 2016-01-07

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo honoru! W Airmax z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb klienta i , gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Gerard / 2016-01-01

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z wiodących na rynku operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w telefonie, żeby nie przerywało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Dostarczają mi Internet od przeszło roku, więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5+. Bo nie można ocenić na 6 "

Waldemar / 2015-12-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki udzielające pomocy technicznej!"

Amelia / 2015-12-19

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Bogusława / 2015-12-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin ktoś kumaty odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dotarł do mnie zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Rozalia / 2015-12-01

"Z Internetem Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc raczej mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu określona w umowie jest w pełni osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu."

Krzysztof / 2015-11-27

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Grażyna / 2015-11-18

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Ireneusz / 2015-11-15

"Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu."

Jacek / 2015-11-04

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od niespełna 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Karina / 2015-10-30

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Tamara / 2015-10-26

"Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest stabilny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Ludwik / 2015-10-17

"Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Internet działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Śmiało mogę polecić."

Zdzisław / 2015-10-11

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu na polskim rynku. Możecie mi wierzyć! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Diana / 2015-10-02

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju dostawców. Nie było większych problemów, ale czasem zdarzało się, że podczas meetingów online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet z telefonu, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Poprzeglądałem propozycje wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od ponad roku, dlatego mogę już mieć wyrobione zdanie. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można dać 6 "

Cyprian / 2015-09-23

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, w szczególności polskie. Dlatego po porównaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki od zdalnej pomocy!"

Wiktoria / 2015-09-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy konsultant odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego otrzymałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Emilia / 2015-09-11

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Po 24h Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Maja / 2015-09-02

"Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam."

Ewelina / 2015-08-30

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w w XXI wieku. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Martyna / 2015-08-20

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Jolanta / 2015-08-12

"Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – ok. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Mobile to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam."

Blanka / 2015-08-05

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Michał / 2015-08-02

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Zygmunt / 2015-07-27

"Minęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Popularni operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Klaudia / 2015-07-19

"Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Oczywiście polecam."

Felicja / 2015-07-12

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu w Polsce. Możecie mi wierzyć! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Klaudiusz / 2015-07-03

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce operatorów. Nie było tragedii, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie warsztatów online czy oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad pół roku, a więc mogę już mieć wyrobione zdanie. Ode mnie 5-tka. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Agnieszka / 2015-06-27

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po porównaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie z infolinii!"

Marianna / 2015-06-19

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpisał. Nie minęła nawet doba, a otrzymałem zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Amanda / 2015-06-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpisał. Nie minęła nawet doba, a dostałem zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Magdalena / 2015-06-07

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam."

Martyna / 2015-05-29

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Kamil / 2015-05-24

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Renata / 2015-05-15

"Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Pamela / 2015-05-06

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Michalina / 2015-04-28

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Hilary / 2015-04-26

"Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez przerw. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Mariusz / 2015-04-15

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Nikola / 2015-04-09

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na naszym rynku. Wiem, co mówię! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Mieczysław / 2015-04-01

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce operatorów. Nie było tragedii, jednak od czasu do czasu zdarzało się, że w trakcie warsztatów online czy oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad pół roku, a więc mogę już ocenić. Ode mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Hanna / 2015-03-28

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, w szczególności polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. W kwestii rachunków, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe kobiety od zdalnej pomocy!"

Lucyna / 2015-03-20

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Jerzy / 2015-03-16

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego dotarł do mnie pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax oferuje także cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Stella / 2015-03-03

"Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie działo, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę ok. Śmiało mogę polecić."

Jolanta / 2015-03-01

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Joachim / 2015-02-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Hubert / 2015-02-12

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział serwisu Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu."

Milena / 2015-02-05

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy występowały sporadycznie i trwały krótko. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam usługę Airmax."

Tatiana / 2015-02-02

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Antonina / 2015-01-24

"Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Weronika / 2015-01-18

"Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z przyjazną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Teodor / 2015-01-12

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Nie przesadzam! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz są dostępni pod telefonem, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Tatiana / 2015-01-02

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce operatorów. Nie było tragedii, jednak dochodziło do tego, że w trakcie pracy online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od jakichś 5-6 miesięcy, więc mogę już ocenić. Ode mnie 5-tka. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Piotr / 2014-12-27

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, przede wszystkim polskie. Więc po przemyśleniu wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Z pełnym przekonaniem polecam. Internet śmiga. Odnośnie opłat abonamentowych, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki od zdalnej pomocy!"

Daria / 2014-12-17

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po 24h Airmax przesłał mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozkręca swoją firmę, to moim zdaniem jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Jakub / 2014-12-13

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Po 24h kurier przywiózł mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera swoją firmę, to moim zdaniem jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Rudolf / 2014-12-06

"Z usługą Airmax jestem związany już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić."

Irmina / 2014-11-28

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Klaudia / 2014-11-18

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Czesław / 2014-11-11

"Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze niedawno internet domowy z T-Mobile to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Lech / 2014-11-06

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Waldemar / 2014-10-30

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Andrzej / 2014-10-24

"Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Emil / 2014-10-15

"Od momentu zawarcia umowy spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Czesław / 2014-10-10

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dominującymi dostawcami internetu w kraju. Słowo honoru! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz , gdy coś ci nie działa. W mojej opinii właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Ireneusz / 2014-10-03

"Do niedawna zamawiałem Internet od jednego z wiodących na rynku dostawców. Nie było beznadziejnie, ale od czasu do czasu zdarzało się, że podczas kursów online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie przerywało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i mniejszych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Dostarczają mi Internet od przeszło 6 miesięcy, w związku z tym mogę już ocenić. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Franciszka / 2014-09-27

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, przede wszystkim polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Co do opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie udzielające pomocy technicznej!"

Ludwik / 2014-09-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a odebrałem pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Andżelika / 2014-09-12

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego miałem już u siebie zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Michalina / 2014-09-05

"Z firmą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - równym poziomie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli bez uwag. Polecam każdemu."

Kacper / 2014-08-26

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Sławomir / 2014-08-19

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Iga / 2014-08-18

"Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transmisję. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Andżelika / 2014-08-09

"Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax."

Sara / 2014-08-01

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Stanisław / 2014-07-25

"Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax internet jest w 100% stabilny. Nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy."

Klaudiusz / 2014-07-19

"Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Emanuel / 2014-07-12

"Usługa bez porównania z dużymi dostawcami internetu na naszym rynku. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz reagują niezwłocznie, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie właśnie taką jakość powinien zapewniać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest jak najbardziej ok. Bardzo polecam!"

Żaneta / 2014-07-02

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale bywały dni, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Lena / 2014-06-29

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po przemyśleniu zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. To była dobra decyzja. Internet jest naprawdę szybki. W kwestii rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe kobiety od zdalnego serwisu!"

Antonina / 2014-06-19

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to wiem, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przyszedł do mnie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma małą firmę, to w mojej ocenie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Dorota / 2014-06-13

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Oczywiście polecam!"

Barbara / 2014-06-06

"Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc mogę śmiało zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam."

Emanuel / 2014-06-02

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie oobecnym. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Norbert / 2014-05-26

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Bogdan / 2014-05-18

"Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – super. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował transfer. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić."

Kleopatra / 2014-05-07

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Mateusz / 2014-05-01

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach."

Berenika / 2014-04-23

"To już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Kleopatra / 2014-04-19

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i naprawdę szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Amanda / 2014-04-13

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. A mam porównanie! U tego dostawcy z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują internet do indywidualnych wymogów klienta i nie zawodzą, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Marzena / 2014-04-01

"Zawsze miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju operatorów. Nie było tragicznie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od mniej i bardziej znanych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od ponad pół roku, a więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5 z plusem. Bo nie można dać 6 "

Marianna / 2014-03-27

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po analizie ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Zdecydowaniem polecam. Internet to prawdziwy demon prędkości. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki odbierające telefon!"

Dorota / 2014-03-22

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Napisałem przez formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego dostałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje także bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca mały biznes, to w moim przekonaniu jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Izabela / 2014-03-15

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Piotr / 2014-03-10

"Z usługą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu."

Benedykt / 2014-03-01

"Dzięki Internetowi Airmax mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych przewodów i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i rzetelna obsługa klienta. Polecam każdemu."

Karolina / 2014-02-20

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Radosław / 2014-02-16

"Rewelacyjny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax błyskawicznie zidentyfikował problem i ustabilizował transmisję. Posiadając wcześniej internet w domu od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam."

Wacław / 2014-02-07

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Andrzej / 2014-01-28

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Kazimierz / 2014-01-27

"To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Martyna / 2014-01-19

"Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Hubert / 2014-01-11

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Nie przesadzam! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i są dostępni pod telefonem, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Krzysztof / 2013-12-31

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od 6 miesięcy, więc chyba mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5-tka. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Tamara / 2013-12-29

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I Nie zawiodłam się. Internet umożliwia mi wykonywanie wszystkich zadań. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Krystyna / 2013-12-17

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z Airmax zadzwonił. Po 24h odebrałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Sławomir / 2013-12-16

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec zadzwonił. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Remigiusz / 2013-12-07

"Z Internetem Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę spoko. Ja polecam."

Luiza / 2013-11-27

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych przewodów i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i rzetelna ekipa techniczna. Oczywiście polecam."

Anita / 2013-11-24

"Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wdrożono u nas super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax."

Celina / 2013-11-12

"Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował transmisję. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Czesława / 2013-11-06

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Stefan / 2013-11-04

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu."

Konrad / 2013-10-23

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Milena / 2013-10-17

"Od początku Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bardzo dobrze i bardzo szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam."

Antonina / 2013-10-11

"Jakość bez porównania z największymi dostawcami internetu w kraju. A mam porównanie! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz nie zawodzą, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Róża / 2013-10-02

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej znanych w Polsce operatorów. Nie było fatalnie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby uzyskać płynność działania. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Poprzeglądałem propozycje mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Współpracujemy od 6 miesięcy, dlatego mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5*. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Juliusz / 2013-09-24

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po długich poszukiwaniach mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z infolinii!"

Felicja / 2013-09-17

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax oddzwonił. Następnego dnia odebrałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Milena / 2013-09-13

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wypełniłem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty zadzwonił. Po 24h dotarł do mnie pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że Airmax dostarcza także cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi swoją firmę, to moim zdaniem jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Blanka / 2013-09-03

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Ja polecam."

Franciszek / 2013-08-31

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez zbędnych kabli i przekopów. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i znająca się na rzeczy obsługa. Śmiało mogę polecić."

Izabela / 2013-08-25

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno łącze, jak i firmę Airmax."

Kazimierz / 2013-08-18

"Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam."

Daria / 2013-08-12

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax."

Artur / 2013-08-02

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Anita / 2013-07-28

"To już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam."

Zofia / 2013-07-19

"Od początku firma zaskakuje nas otwartą na potrzeby i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Po prostu muszę polecić."

Patryk / 2013-07-10

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z największymi dostawcami internetu w naszym kraju. Możecie mi wierzyć! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Fabian / 2013-07-03

"Wcześniej zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku dostawców. Nie było źle, ale bywały dni, że podczas konferencji online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty wielu dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od ponad pół roku, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Roman / 2013-06-30

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego finalnie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet śmiga. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki z BOK-a!"

Zbigniew / 2013-06-19

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Jan / 2013-06-12

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to wiem, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Kazimierz / 2013-06-08

"Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić."

Karina / 2013-05-30

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Kamila / 2013-05-25

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Maksymilian / 2013-05-16

"Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Kleopatra / 2013-05-13

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy występowały sporadycznie i trwały krótko. Łącze stabilne. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam usługę Airmax."

Wiesława / 2013-05-03

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Rafał / 2013-04-25

"To już kilka miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiamy."

Wiktor / 2013-04-19

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Zenon / 2013-04-13

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu w naszym kraju. Słowo przedsiębiorcy! U tego operatora z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań klienta oraz pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Jarosław / 2013-04-07
Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wrocław, oraz następujące miejscowości:

Dzikowa
Biestrzyków
Szczepankowice
Łukaszowice
Domasław
Wrocław (Klecina)
Solna
Księginice Małe
Wilczyce
Żerniki Małe
Brzezia Łąka
Rogów Sobócki
Chrząstawa Mała
Milin
Długołęka
Domanice
Kunów
Jaksonów
Różaniec
Kamień
Ratowice
Zacharzyce
Komorowice
Chwałów
Suchy Dwór
Krajków
Wilczkowice
Michałowice
Pełcznica
Małuszów
Dobrzykowice
Popowice
Jaszkotle
Piotrówek
Wrocław (Krzyki)
Strachów
Wierzbice
Kątna
Szukalice
Owsianka
Wojkowice
Ślęza
Strzegomiany
Żerzuszyce
Polakowice
Czernica
Jeszkowice
Jezierzyce Wielkie
Turów
Nadolice Małe
Radwanice
Ozorzyce
Kiełczówek
Gajków
Borzygniew
Biskupice
Wawrzeńczyce
Tyniec Mały
Pustków Żurawski
Kobierzyce
Zagródki
Wojnarowice
Mnichowice
Żerniki Wrocławskie
Strzeganowice
Kamieniec Wrocławski
Krzyżowice
Kąty Wrocławskie
Ujów
Wrocław (Leśnica)
Mokronos Górny
Maniów Wielki
Wrocław
Nowa Wieś Kącka
Janówek
Cesarzowice
Wieściszów
Żerniki Wielkie
Bratowice
Rzeplin
Mleczna
Magnice
Kamionna
Galowice
Wysoka
Chrząstawa Wielka
Wrocław (Fabryczna)
Mokry Dwór
Maniów Mały
Cieszyce
Bielany Wrocławskie
Nadolice Wielkie
Maniów
Kozłów
Bielawa
Królikowice
Mędłów
Żórawina
Kilianów
Krobielowice
Księginice
Szymanów
Wojtkowice
Zybiszów
Wojnowice
Pustków Wilczkowski
Oleśniczka
Wrocław (Muchobór)
Świątniki
Ręków
Sobótka
Szczodre
Smolec
Byków
Wszemiłowice
Nasławice
Domaszczyn
Glinica
Kiełczów
Bogusławice
Mirosławice
Stróża
Mokronos Dolny
Wilczków
Milejowice
Mietków
Damianowice
Chrzanów
Wrocław (Psie Pole)
Przezdrowice
Mirków
Winna Góra
Piława
Krzyków
Iwiny
Jordanów Śląski
Nowa Wieś Wrocławska
Piecowice
Zabrodzie
Wilkowice
Proszkowice
Kuklice
Krzeptów
Pożarzyce
Gniechowice
Stary Zamek

© 2022 Airmax.pl