Airmax Internet Opinie Wrocław - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet we Wrocławiu

Mieszkańcy Wrocławia i miast ościennych mogą teraz skorzystać z superszybkiego, nielimitowanego Internetu w konkurencyjnych cenach. Współpraca przewiduje różne opcje abonamentowe oraz system PrePaid. Czas trwania umowy i prędkość łącza (nawet do 900 Mb), a tym samym miesięczne opłaty możesz dopasować do swoich potrzeb.

W cenie abonamentu otrzymasz za darmo: stały adres IP, dostęp do skrzynki pocztowej oraz bezpłatny hosting www, umożliwiający wdrożenie strony www. Pakiet internetowy NeoConnect dedykowany jest wrocławskim firmom i podmiotom profesjonalnym.

Airmax Internet Światłowodowy Wrocław Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia światłowodowa od operatora AirMAX w Wrocławiu – stała szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podpiętych urządzeń

W Wrocławiu jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów klasycznego światłowodu albo nawet wyższych. Mówimy bowiem o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej unikalnej technologii w Wrocławiu i okolicach jest AirMAX – polski operator, który od długiego czasu dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, układanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, dostawca AirMAX Internet zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest absolutnie bezawaryjny. Likwidacja przewodów gwarantuje maksymalną odporność usługi na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają właścicieli nieruchomości na duże koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable obniżają estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez limitu danych, zapewniający identyczną prędkość łącza o każdej porze dnia i nocy - bez względu na ilość podpiętych urządzeń, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w wersji prepaid, czyli bez umowy.

Bazowym elementem internetu AirFiber jest specjalistyczny router AirMAX Internet Fiber, umożliwiający łatwe podłączenie do sieci wszystkich używanych sprzętów.

Internet na kartę Wrocław

Szukasz we Wrocławiu oferty Internetu bez umowy? Wybierz Internet PrePaid – bez formalności, umów i comiesięcznych rachunków. Internet na kartę we Wrocławiu polecamy w szczególności osobom, które korzystają z sieci cyklicznie lub potrzebują jednorazowego dostępu. Abonament możesz kupić na dowolną ilość dni, dowolną ilość razy. Internet PrePaid Wrocław to wygoda i oszczędność. Usługę błyskawicznie aktywujesz przez telefon.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Wrocław - zasięg

Wypróbuj superszybki Internet we Wrocławiu za darmo! Zapewniamy możliwość testowania Internetu bez limitu danych NeoConnect oraz Internetu na kartę PrePaid przez cały miesiąc – bez ryzyka i zobowiązań.

Bielany Wrocławskie, Bielawa, Biestrzyków, Biskupice, Bogusławice, Borzygniew, Bratowice, Brzezia Łąka, Byków, Cesarzowice, Chrzanów, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Chwałów, Cieszyce, Czernica, Damianowice, Długołęka, Dobrzykowice, Domanice, Domasław, Domaszczyn, Dzikowa, Gajków, Galowice, Glinica, Gniechowice, Iwiny, Jaksonów, Janówek, Jaszkotle, Jeszkowice, Jezierzyce Wielkie, Jordanów Śląski, Kamieniec Wrocławski, Kamień, Kamionna, Kątna, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Kiełczówek, Kilianów, Kobierzyce, Komorowice, Kozłów, Krajków, Krobielowice, Królikowice, Krzeptów, Krzyków, Krzyżowice, Księginice, Księginice Małe, Kuklice, Kunów, Łukaszowice, Magnice, Małuszów, Maniów, Maniów Mały, Maniów Wielki, Mędłów, Michałowice, Mietków, Milejowice, Milin, Mirków, Mirosławice, Mleczna, Mnichowice, Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Mokry Dwór, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Nasławice, Nowa Wieś Kącka, Nowa Wieś Wrocławska, Oleśniczka, Owsianka, Ozorzyce, Pełcznica, Piecowice, Piława, Piotrówek, Polakowice, Popowice, Pożarzyce, Proszkowice, Przezdrowice, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Radwanice, Ratowice, Ręków, Rogów Sobócki, Różaniec, Rzeplin, Smolec, Sobótka, Solna, Stary Zamek, Strachów, Stróża, Strzeganowice, Strzegomiany, Suchy Dwór, Szczepankowice, Szczodre, Szukalice, Szymanów, Ślęza, Świątniki, Turów, Tyniec Mały, Ujów, Wawrzeńczyce, Wierzbice, Wieściszów, Wilczkowice, Wilczków, Wilczyce, Wilkowice, Winna Góra, Wojkowice, Wojnarowice, Wojnowice, Wojtkowice, Wrocław, Wrocław (Fabryczna), Wrocław (Klecina), Wrocław (Krzyki), Wrocław (Leśnica), Wrocław (Muchobór), Wrocław (Psie Pole), Wszemiłowice, Wysoka, Zabrodzie, Zacharzyce, Zagródki, Zybiszów, Żerniki Małe, Żerniki Wielkie, Żerniki Wrocławskie, Żerzuszyce, Żórawina,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Przeczytaj opinie o operatorze AirMAX i nie zapomnij wystawić własnej!

Nasze usługi od lat wybierają klienci oczekujący innowacyjnych, a przy tym sprawdzonych technologii łączności w domu, mieszkaniu lub w firmie. Wśród naszych klientów znajdują się małe, rodzinne biznesy, średnie i duże przedsiębiorstwa, spółki, urzędy, placówki medyczne i gospodarstwa domowe z całego Opola i miast ościennych. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Za profesjonalną i przyjazną obsługę klienta odpowiadają starannie zrekrutowani specjaliści – inżynierowie, pracownicy techniczni i handlowcy. Kontakt z klientem w naszym przypadku nie urywa się po podpisaniu umowy. Dział pomoc technicznej Airmax Internet jest dostępny codziennie, służąc skutecznym, empatycznym wsparciem.

Jeśli już należysz do grona naszych klientów, będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie chwili na wystawienie krótkiej opinii o internecie AirMAX i jakości obsługi. Uważamy, że opinie są najlepszą wizytówką i najbardziej wiarygodną reklamą firmy operatorskiej. Nie jesteś (jeszcze) naszym klientem? W taki razie zachęcamy Cię do przeczytania, co sądzą o nas inni użytkownicy. Niektórzy zaufali nam wiele lat temu i są z nami do dzisiaj. Dla użytkowników domowych jesteśmy gwarantem najlepszej rozrywki, a dla klientów biznesowych i instytucjonalnych - solidnym i uczciwym partnerem biznesowym, dostarczającym niezawodne, nowoczesne usługi w konkurencyjnych cenach.

Doceniamy i publikujemy wszystkie oceny, nie tylko te maksymalne. Każda opinia to naszym zdaniem doskonały feedback na temat dostarczanych usług i jakości pracy. Dzięki opiniom wiemy, w czym jesteśmy bezkonkurencyjni i nad jakimi obszarami działalności musimy jeszcze popracować. Możemy śledzić zmieniające się trendy i przewidywać potrzeby, by trafiać w nie celnie zanim zrobi to konkurencja.

Telewizja internetowa i rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax to dostęp do wielu serwisów multimedialnych. Jeśli się na niego zdecydujesz, będziesz mógł korzystać z telewizji przez Internet. Co więcej, wybierzesz elastyczny pakiet, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcesz cieszyć się Internetem z telewizją, możesz dokonać zakupu u jednego z dostawców. W ofercie dostępne są pakiety różniące się zakresem programów, a także dodatkami. Dlatego ważne jest, abyś przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdził, co się w niej znalazło. Uwzględnia ona dane dotyczące dostępnych pakietów, okres umowy, liczbę programów. Porusza również kwestię aktualnej promocji.

Co zyskasz, decydując się na Internet Airmax?

Jeśli zdecydujesz się na Internet z telewizją Airmax, zyskasz coś znacznie więcej niż możliwość pobierania i wysyłania danych bez względu na wielkość pliku. To przede wszystkim stabilność łącza, której nigdy nie zapewni Ci Internet mobilny oraz LTE. Jeśli chcesz korzystać z wielu serwisów multimedialnych, wystarczy, że do nas zadzwonisz. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje. Pamiętaj, że do uzyskania prędkości powyżej 100 Mb niezbędny jest odpowiedni router, który musi być wyposażony w port 1000 Mb/s lub wyższy.

Jeśli wybierzesz Airmax Internet, możesz mieć pewność, że stawiasz na ultra szybkie łącze, które pozwoli Ci uniknąć nawet najmniejszych problemów z transferem. Będziesz mógł cieszyć się bezproblemowym dostępem do filmów w wysokiej rozdzielczości Ultra HD, a także korzystać z całodobowego dostępu do propozycji multimedialnych. Co ważne, zawsze będziesz cieszyć się stabilną prędkością. Przestaniesz martwić się warunkami atmosferycznymi oraz przeciążeniem sieci. Airmax Internet nie zawiedzie Cię nigdy. Jednocześnie pamiętaj, że jest to Internet bez limitów. W praktyce oznacza to, że będziesz oglądać ulubione seriale, filmy czy mecze bez zastanawia się, czy możesz to jeszcze bezpiecznie robić. Z łatwością odbierzesz również nawet największe pliki. Co więcej, będziesz mógł wykorzystywać różne urządzenia w tym samym czasie. Zapomnisz czym jest czekanie na ładującą się stronę czy kilkukrotne odnawianie uploadu plików.

Airmax to Internet, który doskonale sprawdzi się w przypadku różnych klientów. Mogą po niego sięgnąć zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa. Nie czekaj więc tylko jak najszybciej zacznij swoją przygodę z wyjątkowo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Jawor. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści, skontaktuj się z nami. Przez trzydzieści dni będziesz mógł zupełnie za darmo testować Internet Airmax. Opcja ta dostępna jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Swobodny dostęp do Internetu

Bezproblemowy dostęp do Internetu jest dzisiaj naszą codziennością. Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie bez niego funkcjonowania. Pozwala on nam na pozostawanie w kontakcie z każdym zakątkiem kuli ziemskiej, umożliwia wysyłanie zdjęć i filmów. Jest doskonałym miejsce na rozwijanie posiadanych umiejętności. Z wirtualną rzeczywistością można obecnie łączyć się za pomocą różnych firm. Dostępne są one również w miejscowości Jawor. To, na co się zdecydujesz powinno być uzależnione od Twoich oczekiwań, a także infrastruktury IT. Osoby, które niekoniecznie znają się na sprawach technicznych nie wiedzą, na jakie łącze postawić, aby było ono optymalne. Nie zdają sobie sprawy z tego, co spełni ich oczekiwania. Dlatego zapoznanie się z naszą ofertą to dobry wybór. Airmax pozwoli Ci na wybranie opcji dopasowanej do Twoich potrzeb i współgrającej z lokalizacją. Co więcej, będziesz mógł bez problemu porównać prędkość Internetu, czas, na jaki podpisywana jest umowa, a także cennik. Dowiesz się również, jakie są bieżące akcje rabatowe.

Jeśli zdecydujesz się na Internet Airmax, będziesz mógł bez przeszkód korzystać z telewizji przez Internet. Wybierzesz dopasowany do siebie pakiet, co przełoży się na Twoją satysfakcję. Swoje usługi oferujemy w miejscowości Jawor. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, będziesz mógł cieszyć się symetrycznym Internetem światłowodowym charakteryzującym się dużą przepustowością. Zyskasz również telewizję online, a także telefonię internetową. Działając, dokładamy starań, aby nasze usługi były możliwie jak najbardziej intuicyjne. Proponujemy umowy na czas nieokreślony, które mogą być rozwiązane w dowolnym momencie. Jeśli skorzystasz z naszych usług, otrzymasz bezpłatny multiroom, inteligentną nagrywarkę, a programy będziesz oglądać w jakości HD.

Wrocław jako miasto z dobrze rozwiniętą infrastrukturą telekomunikacyjną

Wrocław, jako jedno z największych miast w Polsce, oferuje swoim mieszkańcom szeroki dostęp do internetu. Wrocław to centrum kultury, nauki i biznesu, dlatego też szybki i niezawodny internet stał się w mieście jedną z podstawowych potrzeb. Wrocław posiada rozbudowaną infrastrukturę internetową, w tym dostęp do światłowodów oraz łączy kablowych. Dostawcy internetu oferują mieszkańcom miasta szeroki wybór różnych pakietów, które pozwalają na korzystanie z internetu o różnych prędkościach. Dzięki temu, każdy użytkownik może dopasować swoje łącze do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Wrocław to również miasto, w którym działa wiele firm z branży IT, które oferują swoje usługi na rynku krajowym i międzynarodowym. W mieście organizowane są liczne konferencje, szkolenia i spotkania dla specjalistów z dziedziny IT, co przyczynia się do rozwoju sektora technologicznego.

Wrocław to również miasto, w którym działa wiele start-upów i innowacyjnych firm, które rozwijają nowoczesne technologie i aplikacje internetowe. Wrocławski rynek pracy oferuje duże możliwości dla specjalistów IT oraz osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży. Wrocław to także miasto, które stawia na rozwój inteligentnych technologii i smart city. Wrocławskie inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak inteligentne oświetlenie, systemy monitoringu czy transport publiczny, przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców. Wrocław to miasto, które oferuje mieszkańcom duży wybór dostawców internetu oraz rozbudowaną infrastrukturę internetową. Wrocław to również miasto, w którym działa wiele firm i start-upów z branży IT, co przyczynia się do rozwoju sektora technologicznego i oferuje duże możliwości dla specjalistów z dziedziny IT.

Airmax – operator internetu stacjonarnego dla domu i biznesu we Wrocławiu i całym powiecie

Airmax to jeden z wiodących dostawców internetu we Wrocławiu. Firma oferuje swoim klientom bardzo szybkie i niezawodne połączenia internetowe, które pozwalają na korzystanie z sieci bez przerw i przestojów. Airmax działa na rynku usług internetowych od wielu lat, co pozwala jej na posiadanie dużej wiedzy i doświadczenia w branży. Firma inwestuje w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce, dlatego też Airmax oferuje swoje usługi zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Airmax oferuje swoim klientom różnorodne opcje połączeń internetowych, w tym połączenia kablowe oraz radiowe. Dzięki połączeniom kablowym, klienci mają dostęp do stabilnego i szybkiego internetu o bardzo wysokich prędkościach. Airmax oferuje również połączenia radiowe, które są idealnym rozwiązaniem dla klientów mieszkających w miejscach, gdzie dostęp do połączeń kablowych jest ograniczony.

Airmax oferuje także szeroki wybór pakietów internetowych, dopasowanych do różnych potrzeb i wymagań klientów. Dostępne są między innymi pakiety z prędkością łącza 100 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1 Gb/s. Klienci mogą wybrać pakiet odpowiadający ich potrzebom oraz budżetowi. Firma oferuje również dodatkowe usługi, takie jak telewizja oraz usługi w chmurze. Airmax dba o to, aby jej klienci mieli dostęp do kompleksowych rozwiązań internetowych, które odpowiadają na różnorodne potrzeby. Airmax to solidny i doświadczony dostawca internetu we Wrocławiu, oferujący swoim klientom niezawodne i bardzo szybkie połączenia internetowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i profesjonalnemu podejściu do klienta, firma zyskała uznanie wśród wielu klientów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność usług.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 3