Airmax Internet Opinie Wrocław - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet we Wrocławiu

Mieszkańcy Wrocławia i miast ościennych mogą teraz skorzystać z superszybkiego, nielimitowanego Internetu w konkurencyjnych cenach. Współpraca przewiduje różne opcje abonamentowe oraz system PrePaid. Czas trwania umowy i prędkość łącza (nawet do 900 Mb), a tym samym miesięczne opłaty możesz dopasować do swoich potrzeb.

W cenie abonamentu otrzymasz za darmo: stały adres IP, dostęp do skrzynki pocztowej oraz bezpłatny hosting www, umożliwiający wdrożenie strony www. Pakiet internetowy NeoConnect dedykowany jest wrocławskim firmom i podmiotom profesjonalnym.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Wrocław Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia światłowodowa od operatora AirMAX w Wrocławiu – stała szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podpiętych urządzeń

W Wrocławiu jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów klasycznego światłowodu albo nawet wyższych. Mówimy bowiem o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej unikalnej technologii w Wrocławiu i okolicach jest AirMAX – polski operator, który od długiego czasu dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, układanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest absolutnie bezawaryjny. Likwidacja przewodów gwarantuje maksymalną odporność usługi na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają właścicieli nieruchomości na duże koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable obniżają estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez limitu danych, zapewniający identyczną prędkość łącza o każdej porze dnia i nocy - bez względu na ilość podpiętych urządzeń, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w wersji prepaid, czyli bez umowy.

Bazowym elementem internetu AirFiber jest specjalistyczny router AirMAX Internet Fiber, umożliwiający łatwe podłączenie do sieci wszystkich używanych sprzętów.

Internet na kartę Wrocław

Szukasz we Wrocławiu oferty Internetu bez umowy? Wybierz Internet PrePaid – bez formalności, umów i comiesięcznych rachunków. Internet na kartę we Wrocławiu polecamy w szczególności osobom, które korzystają z sieci cyklicznie lub potrzebują jednorazowego dostępu. Abonament możesz kupić na dowolną ilość dni, dowolną ilość razy. Internet PrePaid Wrocław to wygoda i oszczędność. Usługę błyskawicznie aktywujesz przez telefon.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Wrocław - zasięg

Wypróbuj superszybki Internet we Wrocławiu za darmo! Zapewniamy możliwość testowania Internetu bez limitu danych NeoConnect oraz Internetu na kartę PrePaid przez cały miesiąc – bez ryzyka i zobowiązań.

Bielany Wrocławskie, Bielawa, Biestrzyków, Biskupice, Bogusławice, Borzygniew, Bratowice, Brzezia Łąka, Byków, Cesarzowice, Chrzanów, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Chwałów, Cieszyce, Czernica, Damianowice, Długołęka, Dobrzykowice, Domanice, Domasław, Domaszczyn, Dzikowa, Gajków, Galowice, Glinica, Gniechowice, Iwiny, Jaksonów, Janówek, Jaszkotle, Jeszkowice, Jezierzyce Wielkie, Jordanów Śląski, Kamieniec Wrocławski, Kamień, Kamionna, Kątna, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Kiełczówek, Kilianów, Kobierzyce, Komorowice, Kozłów, Krajków, Krobielowice, Królikowice, Krzeptów, Krzyków, Krzyżowice, Księginice, Księginice Małe, Kuklice, Kunów, Łukaszowice, Magnice, Małuszów, Maniów, Maniów Mały, Maniów Wielki, Mędłów, Michałowice, Mietków, Milejowice, Milin, Mirków, Mirosławice, Mleczna, Mnichowice, Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Mokry Dwór, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Nasławice, Nowa Wieś Kącka, Nowa Wieś Wrocławska, Oleśniczka, Owsianka, Ozorzyce, Pełcznica, Piecowice, Piława, Piotrówek, Polakowice, Popowice, Pożarzyce, Proszkowice, Przezdrowice, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Radwanice, Ratowice, Ręków, Rogów Sobócki, Różaniec, Rzeplin, Smolec, Sobótka, Solna, Stary Zamek, Strachów, Stróża, Strzeganowice, Strzegomiany, Suchy Dwór, Szczepankowice, Szczodre, Szukalice, Szymanów, Ślęza, Świątniki, Turów, Tyniec Mały, Ujów, Wawrzeńczyce, Wierzbice, Wieściszów, Wilczkowice, Wilczków, Wilczyce, Wilkowice, Winna Góra, Wojkowice, Wojnarowice, Wojnowice, Wojtkowice, Wrocław, Wrocław (Fabryczna), Wrocław (Klecina), Wrocław (Krzyki), Wrocław (Leśnica), Wrocław (Muchobór), Wrocław (Psie Pole), Wszemiłowice, Wysoka, Zabrodzie, Zacharzyce, Zagródki, Zybiszów, Żerniki Małe, Żerniki Wielkie, Żerniki Wrocławskie, Żerzuszyce, Żórawina,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Przeczytaj opinie o operatorze AirMAX i nie zapomnij wystawić własnej!

Nasze usługi od lat wybierają klienci oczekujący innowacyjnych, a przy tym sprawdzonych technologii łączności w domu, mieszkaniu lub w firmie. Wśród naszych klientów znajdują się małe, rodzinne biznesy, średnie i duże przedsiębiorstwa, spółki, urzędy, placówki medyczne i gospodarstwa domowe z całego Opola i miast ościennych. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Za profesjonalną i przyjazną obsługę klienta odpowiadają starannie zrekrutowani specjaliści – inżynierowie, pracownicy techniczni i handlowcy. Kontakt z klientem w naszym przypadku nie urywa się po podpisaniu umowy. Dział pomoc technicznej AirMAX jest dostępny codziennie, służąc skutecznym, empatycznym wsparciem.

Jeśli już należysz do grona naszych klientów, będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie chwili na wystawienie krótkiej opinii o internecie AirMAX i jakości obsługi. Uważamy, że opinie są najlepszą wizytówką i najbardziej wiarygodną reklamą firmy operatorskiej. Nie jesteś (jeszcze) naszym klientem? W taki razie zachęcamy Cię do przeczytania, co sądzą o nas inni użytkownicy. Niektórzy zaufali nam wiele lat temu i są z nami do dzisiaj. Dla użytkowników domowych jesteśmy gwarantem najlepszej rozrywki, a dla klientów biznesowych i instytucjonalnych - solidnym i uczciwym partnerem biznesowym, dostarczającym niezawodne, nowoczesne usługi w konkurencyjnych cenach.

Doceniamy i publikujemy wszystkie oceny, nie tylko te maksymalne. Każda opinia to naszym zdaniem doskonały feedback na temat dostarczanych usług i jakości pracy. Dzięki opiniom wiemy, w czym jesteśmy bezkonkurencyjni i nad jakimi obszarami działalności musimy jeszcze popracować. Możemy śledzić zmieniające się trendy i przewidywać potrzeby, by trafiać w nie celnie zanim zrobi to konkurencja.

Telewizja w sieci oraz popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, takich jak telewizja w sieci – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz najszybszy Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać upload lub download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij pracować z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Wrocław. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w biurze przez 30 dni.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 3