Airmax Internet Opinie

Internet AirMAX to solidny usługodawca internetowy, który od wielu lat wyraźnie umacnia swoją pozycję na rodzimym rynku usług telekomunikacyjnych. Swoje rozwiązania kieruje zwłaszcza do przedsiębiorców i spółek kapitałowych, a także do organów administracji państwowej, urzędów i instytucji oraz wszystkich innych grup podmiotów gospodarczych spodziewających się systemów telekomunikacyjnych na doskonałym, międzynarodowym poziomie. Rozmiar podmiotu gospodarczego, położenie ani to, czym się zajmuje nie są istotne. Dla każdego wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, adaptowalne rozwiązania, które opcjonalnie dostosowujemy do zachowań komunikacyjnych odbiorcy.

Naszym celem jest zagwarantowanie usługobiorcom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i 100-procentowej efektywności pracy usług teleinformatycznych. Aby tak się stało zainwestowaliśmy w nowej generacji system monitoringu, który wspierany jest przez ekipę wybitnych, polskich inżynierów oraz znakomicie wyszkolonych pracowników serwisowych. Stale utrzymującą się stabilność systemu AirMAX Internet gwarantują szczegółowo zaprojektowane procedury bezpieczeństwa. Współpracujące z nami data centres są gotowe na wszelkie sytuacje, dlatego możemy działać bez zwłoki oraz efektywnie zapobiegać wypadkom.

Zapewniamy wszystkie, niezbędne rozwiązania: Internet wraz z pakietem usług, wynajem łączy, usługi głosowe oraz usługi hostingowe. Oferujemy też możliwość umieszczenia firmowych zasobów IT w naszym centrum danych.

W przypadku ewentualnych pytań, usługobiorcy mogą zawsze liczyć na pomoc teamu technicznego, który mówi nietechnicznym językiem. Mają gwarancję, że rozmawiają z fizycznymi technikami, a nie z wirtualnym konsultantem.

Zachęcamy do rozmowy z opiekunem klienta AirMAX Internet. Nasi eksperci z chęcią opowiedzą Ci o naszych flagowych i najnowszych rozwiązaniach oraz ułożą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i charakteru prowadzonej działalności. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą na niezwykle szybki i superstabilny Internet światłowodowy Wrocław. To szeroko konfigurowalne rozwiązanie, dostarczane także w pozostałych miastach i miasteczkach województwa dolnośląskiego.

  • Nie wymagamy podpisywania umowy przed wdrożeniem – do każdego łącza AirMAX Internet uruchamiamy nieodpłatny, 14-dniowy okres testowy, rzecz jasna bez zobowiązań.
  • Oferujemy pełne pokrycie zasięgiem usług – korzystasz z wszystkich nawet w najbardziej kłopotliwych pod względem zasięgu lokalizacjach.
  • Oferujemy niemal natychmiastowe podłączenie do jakiegokolwiek pokoju i obiektu.
  • Oferujemy pełne wsparcie pomocy technicznej - od momentu złożenia zamówienia, przez proces podłączenia, aż po eksploatację rozwiązania. Możesz pisać, pytać o cokolwiek, na pewno uzyskasz odpowiedź.
  • Oferujemy bezkonkurencyjne transfery 10 Gb lub większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe. Oferujemy także bardzo niski ping w kraju, państwach unijnych, Ameryce i w reszcie globu.
  • Oferujemy ciągłą stabilność i dostępność naszych usług internetowych, dzięki światowym standardom SLA - umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax.pl Internet Wrocław - Opinie klientów internetu światłowodowego, radiowego, stacjonarnego, bezprzewodowego, dla domu i firmy

4.7/5.0 - ilość ocen: 1565

"Jeżeli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaoferować mieszkańcom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie atrakcyjne warunki. Dziwi mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest cały czas rozwijany. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził jakość łącza!"

Roman / 2023-01-02

"Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 4 miesiące. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na nieodpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w biurze. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Firma oferuje różne typy zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jesr polecany dla osób z dużych miast."

Arnold / 2022-12-25

"Posiadam i mogę śmiało polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewny, że nigdy w życiu nie używałem tak rewelacyjnego internetu! Chwalę sobie tego operatora także ze względu na świetną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jeżeli usługobiorca woli napisać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie."

Filip / 2022-12-19

Dołącz recenzję


Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wrocław, oraz następujące miejscowości:

DzikowaBiestrzykówSzczepankowiceŁukaszowiceDomasławWrocław (Klecina)SolnaKsięginice MałeWilczyceŻerniki MałeBrzezia ŁąkaRogów SobóckiChrząstawa MałaMilinDługołękaDomaniceKunówJaksonówRóżaniecKamieńRatowiceZacharzyceKomorowiceChwałówSuchy DwórKrajkówWilczkowiceMichałowicePełcznicaMałuszówDobrzykowicePopowiceJaszkotlePiotrówekWrocław (Krzyki)StrachówWierzbiceKątnaSzukaliceOwsiankaWojkowiceŚlęzaStrzegomianyŻerzuszycePolakowiceCzernicaJeszkowiceJezierzyce WielkieTurówNadolice MałeRadwaniceOzorzyceKiełczówekGajkówBorzygniewBiskupiceWawrzeńczyceTyniec MałyPustków ŻurawskiKobierzyceZagródkiWojnarowiceMnichowiceŻerniki WrocławskieStrzeganowiceKamieniec WrocławskiKrzyżowiceKąty WrocławskieUjówWrocław (Leśnica)Mokronos GórnyManiów WielkiWrocławNowa Wieś KąckaJanówekCesarzowiceWieściszówŻerniki WielkieBratowiceRzeplinMlecznaMagniceKamionnaGalowiceWysokaChrząstawa WielkaWrocław (Fabryczna)Mokry DwórManiów MałyCieszyceBielany WrocławskieNadolice WielkieManiówKozłówBielawaKrólikowiceMędłówŻórawinaKilianówKrobielowiceKsięginiceSzymanówWojtkowiceZybiszówWojnowicePustków WilczkowskiOleśniczkaWrocław (Muchobór)ŚwiątnikiRękówSobótkaSzczodreSmolecBykówWszemiłowiceNasławiceDomaszczynGlinicaKiełczówBogusławiceMirosławiceStróżaMokronos DolnyWilczkówMilejowiceMietkówDamianowiceChrzanówWrocław (Psie Pole)PrzezdrowiceMirkówWinna GóraPiławaKrzykówIwinyJordanów ŚląskiNowa Wieś WrocławskaPiecowiceZabrodzieWilkowiceProszkowiceKukliceKrzeptówPożarzyceGniechowiceStary Zamek

© 2023 Airmax.pl